2012201120102009

 

2012

2012.03.11. Szekszárd Gemenc Kupa

„C” junior kategória

  • Latin
    • Kovács Bence- Kovács Eszter 2. hely
  • Standard
    • Nagy Máté- Jelasics Nikolett 2. hely

„C” Ifjúsági

  • Standard
    • Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 1. hely

 

2012.04.14. Kiskunfélegyháza, Junior I. C-B Tíztánc Országos Bajnokság

„C” junior I. kategória

  • Tíztánc Országos Bajnokság Kovács Bence- Kovács Eszter 3. hely

„B” junior II. kategória

  • Tíztánc Országos Bajnokság Nagy Máté- Jelasics Nikolett 2. hely

„D” Ifjúsági kategória

  • Standard
    • Auvalszki András- Fejes Mónika 3. hely
  • Latin
    • Auvalszki András- Fejes Mónika 3. hely

 

2012.09.09. Budapest, Junior Tíztánc Ranglista Bajnokság

„B” junior II. kategória

  • Nagy Máté- Jelasics Nikolett 6. hely

 

2012.10.13. Szombathely, Gyerek Országos Bajnokság

„D” gyerek II. kategória

  • Standard
    • Szabó Robin- Czakó Rebeka 4. hely
  • Latin
    • Szabó Robin- Czakó Rebeka 4. hely

 

„C” junior II. kategória

  • Standard
    • Szabó Ádám- Kovács Eszter 2. hely
  • Latin
    • Szabó Ádám- Kovács Eszter 1. hely

 

„C” Ifjúsági kategória

  • Latin
    • Kaszás Levente- Regán Liliána 3. hely

 

2012.10.20. Nagykanizsa, Eraklin Kupa

„D” Ifjúsági kategória

  • Standard
    • Auvalszki András- Fejes Mónika 2. hely
  • Latin
    • Auvalszki András- Fejes Mónika 3. hely

 

2012.10.21. Tolna, Gemenc Kupa

„C” junior I. kategória

  • Standard
    • Szabó Ádám- Kovács Eszter 3. hely
  • Latin
    • Szabó Ádám- Kovács Eszter 2. hely

 

„C” Ifjúsági kategória

  • Standard
    • Kaszás Levente- Regán Liliána 2. hely
  • Latin
    • Kaszás Levente- Regán Liliána 2. hely

 

2012.10.28. Pécs, IDance Kupa

  • „D” Ifjúsági kategória
    • Latin
    • Auvalszki András- Fejes Mónika 3. hely

 

2012.11.17. Pécs, Mecsek Kupa

„C” junior II. kategória

  • Standard
    • Szabó Ádám- Kovács Eszter 3. hely
  • Latin
    • Szabó Ádám- Kovács Eszter 2. hely

 

2012.12.09. Kiskunhalas, REX-TERRA kupa

„B” Ifjúsági kategória

  • Standard
    • Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 2. hely

 

2011

2011.02.19, Szigo Kupa Komló

  • Junior I. D standard Kovács Bence-Kovács Eszter 1. hely
  • Junior I. D latin Pájer Patrik - Dózsa Dorottya 1. hely
  • Kovács Bence-Kovács Eszter 3. hely

 

2011.05.29 Dráva Kupa Barcs (nemzetközi)

  • Junior I. D latin Kovács Bence - Kovács Eszter 3. hely
  • IFI B latin Kaszás Levente - Simonyi Nikolett 4. hely
  • IFI C standard Kaszás Levente – Simonyi Nikolett 6. hely

 

2011. 09.24 Ranglista Bajnokság Dabas

  • IFI C standard Kaszás Levente - Simonyi Nikolett 4. hely
  • IFI B latin Kaszás Levente – Simonyi Nikolett 3. hely

 

2011.10.01. Eraklin Kupa Nagykanizsa

  • Jun.II. C latin Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 3. hely
  • IFI C standard Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 1. hely
  • IFI C latin Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 1. hely
  • IFI D standard Jóbi Ákos- Kőszegi Léda 1. hely
  • IFI D Latin Jóbi Ákos- Kőszegi Léda 1. hely
  •  

2011.10.08. Ametiszt Kupa Kaposvár

  • Gyermek II. D latin Szabó Robin - Czakó Rebeka 1. hely
  • I. D latin Nichter Róbert - Fekete Lili 3. hely
  • Jun. I. C standard Kovács Bence - Kovács Eszter 3. hely
  • I. C Latin Kovács Bence - Kovács Eszter 3. hely
  • Jun.II. C standard Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 2. hely
  • Nagy Máté - Stieb Stella 3. hely
  • C latin Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 3. hely
  • IFI D standard Jóbi Ákos – Kőszegi Léda 2. hely
  • IFI D latin Jóbi Ákos – Kőszegi Léda 2. hely

 

2011. 10. 15. Gyermek I-II. D-C Országos Bajnokság és Klubközi Pécs

  • I. D. Latin OB. Szabó Robin – Czakó Rebeka 2. hely
  • Felnőtt D Latin Jóbi Ákos – Kőszegi Léda 1. hely
  • Felnőtt D standard Jóbi Ákos – Kőszegi Léda 2. hely

 

2011. 11. 19. Mecsek Kupa Pécs

  • Jun.II. C standard Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 1. hely
  • Jun.II. C latin Győrbíró Dávid- Nichter Krisztina 2. hely

 

2010

2010-06-06, Ametiszt Kupa

„D” Gyermek II. kategória

  • Latin
    • Pájer Patrik-Dózsa Dorottya 2. hely
      • Kovács Bence- Kovács Eszter 4. hely
  • Standard:
  • Kovács Bence- Kovács Eszter 3. hely
    • Galba Dániel- Veress Petra 6. hely

 

„D” Junior II. kategória

  • Standard
    • Kaszás Levente- Tóth Rebeka 1. hely
    • Király Márk- Rajczi Zsófia 2. hely
    • Győrbíró Dávid- Procenko Alexa 4. hely
  • Latin
    • Király Márk- Rajczi Zsófia 1. hely
    • Győrbíró Dávid- Procenko Alexa 2. hely
    • „C” junior kategória
  • Latin
    • Nagy Máté- Stieb Stella 4. hely

 

„D” Ifi kategória

  • Standard
    • Nichter Tamás- Cseh Vivien 2. hely
    • Jóbi Ákos- Nichter Krisztina 4. hely

 

„C” felnőtt kategória

  • Latin
    • Márfai Balázs- Korb Adrienn 4. hely

 

 

Ifjúsági - Felnőtt Standard Ranglista:

  • Filotás Márk- Balatincz Dóra 6. hely

 

 

2010-11-21 székesfehérvár

 

„D” Junior II. kategória: Standard, Latin

  • Győrbíró Dávid- Procenko Alexa 4. hely

 

„C” junior II. kategória

  • Latin
    • Nagy Máté- Stieb Stella 3. hely
    • Király Márk- Rajczi Zsófia 6. hely

 

„C” junior II. kategória

  • Standard
  • Nagy Máté- Stieb Stella 3. hely

 

 

2010-11-27, Győr - Nemzetközi Bajnokság

 

„C” junior II. kategória

  • Standard
    • Király Márk- Rajczi Zsófia 1. hely

 

2009

LATIN VILÁGBAJNOKSÁG (Kína), (a Magyar Válogatott keret tagjaként):

  • Filotás Márk-Balatincz Dóra: 24. hely

 

Nemzetközi Open versenyen, Szombathely:

  • Váradi Dániel-Hartmann Nikoletta az ifjúsági latin kategóriában - ezüst helyezés
  • Nichter Tamás-Cseh Vivien páros az ifjúsági standard kategóriában - ezüst helyezés

 

I. Mecsek kupa, Pécs:

  • Kaszás Levente-Piszker a junior standard kategóriában - első hely
  • Király Márk-Horgos Natália a junior latin kategóriában – első hely
  • Győrbíró Dávid-Horvát Zsanett a junior latin kategóriában -  hatodik hely
  • Benc és Dozsa Dorottya a gyermek kategóriában -  harmadik hely
  • Váradi Dániel-Hartmann Nikoletta az ifjúsági lati kategóriában – második hely
  • Nichter Tamás-Cseh Vivien az ifjúsági standard kategóriában -  második hely

 

Ifjúsági Tíztánc Európa-bajnokság, Minszk (Fehéroroszország):

  • Balatincz Dóra és Filotás Márk - tízedik hely